Osłony agregatu ciężarowego Carrier Supra 750/850

Sprzedawane przez nas osłony agregatu ciężarowego Carrier Supra 750/850 z pewnością Ci się przydadzą! Są to wysokiej jakości elementy, z pomocą których w kompleksowy sposób zadbasz o stan techniczny swojego pojazdu, a także uporasz się z uciążliwą usterką. W tej kategorii znajdziesz również inne produkty, po które najczęściej sięgają kierowcy oraz firmy transportowe. Zainteresowały Cię konkretne osłony agregatu do ciężarówek Carrier Supra 750/850 - zajrzyj zatem do specyfikacji. Znajdziesz tam najważniejsze informacje. W przypadku dodatkowych pytań skonsultuj się z nami.

Osłony do agregatu i nie tylko 

Lamiro24 to miejsce, w którym duże firmy oraz klienci indywidualni mogą zakupić wysokiej jakości części zamienne do samochodów i przydatne akcesoria. Wśród wielu produktów znajdują się także zaprezentowane osłony agregatu do tira Carrier Supra 750/850. Są to nowe zamienniki wykonane z wytrzymałego materiału. Ich wymiary zostały podane na załączonej do produktu fotografii. 

Obudowy agregatu ciężarowego Carrier Supra 750/850 (lewa, prawa, górna, dolna, jak i środkowa) powinny być idealnie dopasowane do modelu danego podzespołu. W przypadku wątpliwości, co do zakupu, zachęcamy skontaktować się z konsultantem sklepu - niezbędnych informacji należy szukać na stronie głównej lub w zakładce "kontakt". 

Doświadczony dystrybutor zamiennych części samochodowych Lamiro24 dba o zadowolenie wszystkich klientów. Właśnie dlatego wszystkie osłony agregatu ciężarowego do tira Carrier Supra 750/850 oraz inne zamówione komponenty wysyłane są do zamawiającego zaraz po zaksięgowaniu płatności. Dodatkowo wszystkie części dostarczane są do odbiorcy w nienaruszonym stanie - jeżeli w trakcie transportu dojdzie do uszkodzenia komponentu, należy podzielić się tą informacją z konsultantem.

Pokaż więcej

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji