Osłony agregatu ciężarowego Carrier Supra 950

Uszkodzone obudowy agregatu ciężarowego Carrier Supra 950? Nowy komponent znajdziesz w ofercie sklepu Lamiro24. Oferujemy niezawodne komponenty wykonane z wytrzymałych materiałów. Oprócz wspomnianej obudowy na stronie zamówisz również lampy ostrzegawcze w korzystnej cenie. Asortyment spełni oczekiwania zarówno klientów indywidualnych, jak i firm transportowych - dzięki naszym produktom zadbasz o stan techniczny wszystkich pojazdów oraz ich prezencję. W przypadku ewentualnych pytań zachęcamy do skontaktowania się z konsultantem. 

Obudowy agregatu do ciężarówek - duży wybór 

Zamawiając obudowy agregatu do tira Carrier Supra 950 polecamy w pierwszej kolejności zaznajomić się ze specyfikacjami produktu, które znajdują się w jego opisie. W przypadku dodatkowych pytań polecamy skontaktować się z przedstawicielem Lamiro24 - specjalista nie tylko udzieli niezbędnych informacji, ale i pomoże dobrać komponent do danego typu pojazdu.

Osłony agregatu ciężarowego Carrier Supra 950 dostarczane są do klientów na terenie całej Polski. Wysyłane są one w możliwie najkrótszym czasie - zaraz po odnotowaniu płatności. Producent części samochodowych Lamiro24 dopilnował, aby komponenty zawsze docierały w nienaruszonym stanie. W przypadku dużego uszkodzenia podczas transportu osłony agregatu do ciężarówek Carrier Supra 950 podlegają reklamacji - można o nią zapytać konsultanta Lamiro24, który dopilnuje wszystkich niezbędnych formalności. 

Oczywiście dolne, górne, środkowe, prawe i lewe osłony agregatu do tira Carrier Supra 950 to raptem ułamek całej oferty. W sprzedaży znajdują się również osłony agregatu ciężarowego w wielu modelach. Wśród klientów dużym zainteresowaniem cieszą się chociażby agregatory:

  • Carries Supra 750 / 850
  • Carries Supra 750 /...
  • Carries Maxima, Vector, czy też Thermo King SLX. 
Pokaż więcej

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji