THERMO KING SLX

Nasze osłony dla agregatu ciężarowego Thermo King SLX na pewno się przydadzą! Są to wysokiej jakości komponenty, które pomogą Ci kompleksowo zadbać o stan techniczny Twojego pojazdu i poradzić sobie z uciążliwymi awariami. W tej kategorii znajdziesz także inne produkty powszechnie używane przez kierowców i firmy transportowe. Jeśli interesują Cię konkretne osłony dla ciężarówek Thermo King SLX, koniecznie sprawdź specyfikacje, gdzie znajdziesz wszystkie istotne informacje. Zapraszamy również do konsultacji z nami w przypadku dodatkowych pytań.

Osłony jednostki i nie tylko

Lamiro24 to miejsce, w którym duże firmy i klienci indywidualni mogą zakupić wysokiej jakości części zamienne do samochodów ciężarowych oraz przeznaczone do nich akcesoria. Wśród wielu dostępnych produktów znajdziesz także prezentowane osłony dla jednostek ciężarowych Thermo King SLX. Są to nowe zamienniki wykonane z wytrzymałego materiału. Ich wymiary są podane na załączonych do produktu zdjęciach.

Osłony dla jednostek ciężarowych Thermo King SLX (lewa, prawa, górna, dolna i środkowa) powinny być idealnie dopasowane do modelu odpowiedniego podzespołu. Jeśli masz wątpliwości co do zakupu, zachęcamy do skontaktowania się z konsultantem naszego sklepu.

Jako doświadczony dystrybutor zamiennych części samochodowych, Lamiro24 zapewnia zadowolenie wszystkich klientów. Dlatego wszystkie osłony dla jednostek ciężarowych Thermo King SLX oraz inne zamówione komponenty są wysyłane do klienta natychmiast po otrzymaniu płatności. Dodatkowo wszystkie części są dostarczane do odbiorcy w nienaruszonym stanie - jeśli którykolwiek komponent ulegnie uszkodzeniu podczas transportu, prosimy o poinformowanie naszego konsultanta.

Pokaż więcej

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji