MASSEY FERGUSON

Jeśli w najbliższym czasie planujesz remont swojego ciągnika, to dobrze trafiłeś. W Lamiro24 stworzyliśmy dział, który poświęcony jest wyłącznie częściom Massey Ferguson. Wśród części MF znajdziesz między innymi lampy ostrzegawcze pomarańczowe, obudowy lamp, spinki tapicerskie czy lampy LED. Każda z dostępnych w naszym sklepie części posiada dokładną specyfikację. Pozwoli to na wybór części do ciągników rolniczych Massey Ferguson dedykowanej właśnie pojazdowi, który posiadasz.

Historia części Massey Ferguson

Massey Ferguson (MF) to pierwsza na świecie maszyna rolnicza. W 1843 r. Henry O. i George F. Massey założyli w Norwich w stanie Nowy Jork firmę Osmun Manufacturing Company, która później przekształciła się w Massey-Harris Company – jednego z wiodących producentów ciągników na świecie. Najbardziej udanym modelem we wszystkich czasach była seria F, która jest nadal produkowana. Seria FP7 została zastąpiona serią F96, którą wprowadzono na rynek w 2006 roku. Maszyny rolnicze Massey Ferguson są znane ze swojej trwałości, niezawodności, łatwości w obsłudze i niskich kosztów konserwacji.

Profesjonalna obsługa klienta

Dokładamy wszelkich starań, aby części do ciągników rolniczych docierały do klientów w nienaruszonym stanie. W przypadku wątpliwości dotyczących właściwego wyboru danej części do MF zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Wierzymy, że wspólnie wybierzemy części zamienne do Massey Ferguson, ale również części do samochodów ciężarowych.

Pokaż więcej

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji