Akcesoria

Akcesoria samochodowe - co wśród nich można znaleźć?

Wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów akcesoria do ciężarówek, samochodów dostawczych oraz osobowych, to rozchwytywane o każdej porze roku produkty. Mają one różne zastosowania i przeznaczone są do montażu na zewnątrz lub wewnątrz pojazdu. Wśród wielu propozycji można znaleźć:

  • popularne gadżety samochodowe - figurki Michelin, haczyki do firanki, zapachy samochodowe itd. Te wszystkie elementy zadbają o komfort kierowcy, a jednocześnie pomogą mu urozmaicić w pewien sposób wnętrze pojazdu,
  • przydatne akcesoria motoryzacyjne - z chwilą kiedy dany komponent w pojeździe zostanie uszkodzony, warto go jak najszybciej wymienić na nowy model. Właśnie dlatego w tej kategorii można znaleźć między innymi: obejmy do mocowania zbiornika powietrza, uchwyty do błotnika, klemy, odbojniki gumowe, osłony do kół, gałki dźwigni od biegów i wiele innych,
  • lampy o wielu modelach - do montażu z przodu, tyłu i po bokach pojazdu. 

Przydatne akcesoria do samochodu szybko i sprawnie pomagają uporać się z usterką lub uszkodzeniem, wynikłym na skutek np. zderzenia lub otarcia. Warto również nadmienić, że kompletując wyposażenie auta, należy pamiętać o jego doborze pod względem rozmiaru i typu. Szczegóły specyfikacji można poznać, zaglądając do opisów lub skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem sklepu.

Gadżety samochodowe i nie tylko 

Sklep z akcesoriami do samochodu Lamiro24 od lat dba o kompletny i zróżnicowany pod względem produktów asortyment. W efekcie wieloletnich działań oferta dostosowana jest do potrzeb zarówno miłośników czterech kółek, kierowców samochodów ciężarowych, jak i firm transportowych, którzy cenią wysoką jakość i przystępne ceny. Oprócz gadżetów samochodowych sklep oferuje inne produkty oraz części do samochodów ciężarowych, które spełniają najwyższe standardy. Wykonane są one z wytrzymałych materiałów, dlatego też podołają częstej i intensywnej eksploatacji. Pochodzą one ze sprawdzonego źródła, dlatego też zadbają o komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Pokaż więcej

Jest 301 produktów.

Pokazano 1-150 z 301 pozycji