UCHWYT MAN TGX TGS LEWY - KLAMKA RĄCZKA ZAMYKANIA DRZWI

Numer pomocniczy: 81626304155

  • Wyprzedaż!

Znajdujący się w naszej ofercie uchwyt drzwi MAN TGX lewy to nowy zamiennik, który kupisz u nas w atrakcyjnej cenie. Model ten wykonany jest z plastiku, a jego montaż przebiega bardzo szybko i sprawnie. Rączka do drzwi MAN TGX ma srebrny odcień i jest połyskująca - dzięki temu dobrze będzie się komponować z innymi elementami karoserii w tym odcieniu. Cechuje się ona również dużą wytrzymałością, dlatego też będzie niezawodna nawet podczas częstej eksploatacji. Klamka MAN TGX jest lekka, a także odznacza się opływowym kształtem. 

Rączka do drzwi MAN TGX

Zamawiając w naszym sklepie uchwyt drzwi MAN TGX możesz liczyć na szybką wysyłkę, a także przystępną cenę.  Jeżeli masz wątpliwości co do zakupu, to skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści, zarówno telefonicznie, jak i drogą mailową, rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości - niezbędne dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie. 

Oprócz klamki MAN TGX znajdziesz również w naszym asortymencie wysokiej jakości części do samochodów ciężarowych, a także inne części MAN, a pośród nich między innymi osłony, zaczepy, lampy, zderzaki i wiele innych. Przed złożeniem zamówienia zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacjami każdego komponentu, a w razie ewentualnych pytań do skontaktowania się z nami. 
 

330-57EX
79 Przedmioty

Opis

Stan
NOWY ZAMIENNIK
Kolor
SREBRNY
Waga
0,5
WYKONANIE
PLASTIK

Specyficzne kody

Nowy produkt

Produkty powiązane